Nášlapné dezinfekční stojany


 

ÚSPORNÉ DÁVKOVÁNÍ

Patentovaný tlakový systém vám zaručí úsporu nakupované dezinfekce. Přispěje k tomu i fakt, že naše stojany dezinfekci rozprašují, čímž se zásadně snižuje potřebná dávka.

KVALITA PŘEDEVŠÍM

Stojan jsme vyvinuli tak, aby obstál v každém prostředí. Je tedy vhodný jak pro venkovní použití, tak do průmyslových prostor. Vysoká životnost stojanu je zaručena díky celokovové robustní konstrukci a dostatečně dimenzovaným komponentám.

STOJANY PRO MALÉ I VELKÉ

Díky promyšlené konstrukci je možné každý stojan výškově upravit. Stojany jsou tak vhodné pro všechny výškové a věkové kategorie, pro žáky škol, vaše zaměstnance i zákazníky.

 Dostupnost Náhradních Dílů

Jsme výrobci a tak v případě, že budete potřebovat z jakéhokoli důvodu náhradní díl pro váš stojan, jsme schopni vám jej nabídnout z naších skladových zásob.

BEZPEČNOST

Stojany disponují zamykatelným bezpečnostním krytem, který brání krádeži dezinfekce a komponent. Zároveň je stojan možné ukotvit k podlaze a díky zabudovanému systému zabezpečit řetězem, či lankem.

 

Použití na zem i na zeď 

Naše dezinfekční stojany nabízí variabilitu vzhledů a použití. Chcete stojan pro použití v protoru nebo na jej přimontovat na zeď? Žádný problém, každý stojan je v tomto univerzální a umožňuje obě varianty. 

 
5900
6150159006150

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem