Bezdotykové stojany na dezinfekci


 

ÚSPORNÉ DÁVKOVÁNÍ

Patentovaný tlakový systém vám zaručí úsporu nakupované dezinfekce. Přispěje k tomu i fakt, že naše bezdotykové stojany dezinfekci rozprašují, čímž se zásadně snižuje potřebná dávka.

KVALITA PŘEDEVŠÍM

Bezdotykový stojan na dezinfekci rukou jsme vyvinuli tak, aby obstál
v každém prostředí. Je tedy vhodný jak pro venkovní použití, tak do průmyslových prostor. Vysoká životnost stojanu je zaručena díky celokovové robustní konstrukci a dostatečně dimenzovaným komponentám.

STOJANY PRO MALÉ I VELKÉ

Díky promyšlené konstrukci je možné každý dezinfekční stojan výškově upravit. Stojany jsou tak vhodné pro všechny výškové a věkové kategorie, pro žáky škol, vaše zaměstnance i zákazníky.

 Dostupnost Náhradních Dílů

Jsme výrobci a tak v případě, že budete potřebovat z jakéhokoli důvodu náhradní díl pro váš dezinfekční stojan, jsme schopni vám jej rychle nabídnout z naších skladových zásob.

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Stojany na dezinfekci rukou disponují zamykatelným bezpečnostním krytem, který brání krádeži dezinfekce a komponent. Zároveň je nášlapný stojan možné ukotvit k podlaze a díky zabudovanému systému zabezpečit řetězem, či lankem.

 

Použití na zem
i na zeď 

Naše bezkontaktní stojany na dezinfekci rukou nabízí variabilitu vzhledů a použití. Chcete stojan pro použití v prostoru nebo jej přimontovat na zeď? Žádný problém, každý dezinfekční stojan je v tomto univerzální a umožňuje obě varianty. 

 
5900
6150159006150

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem