Dezinfekční stojany CORYNOR sluší i jablonecké základní škole

Jste ředitelem či ředitelkou školy nebo jiné vzdělávací instituce a připravujete se na návrat studentů do školních lavic? Pokud ano a lámete si hlavu nad tím, jak zvýšit ochranu svých žáků a pedagogů před onemocněním jako je například COVID-19, vyzkoušejte naše nášlapné stojany na dezinfekci rukou CORYNOR, které budou skvělým pomocníkem v boji proti nákaze, ušetří vám pár kaček v napnutém rozpočtu, a navíc budou školním chodbám i slušet.

Výhodou našich bezdotykových stojanů je úsporné dávkování, které je zajištěno pomocí rozprašovacího systému, jenž snižuje potřebnou dávku dezinfekce a minimalizuje tak náklady na jejich provoz. Použití stojanů je bezkontaktní, bezpečné a především snadné, zvládnou ho používat i ti nejmenší. Díky důmyslné konstrukci je možné každý stojan výškově upravit a je tak ideální pro použití ve školách či školkách.

O praktičnosti dezinfekčních stojanů CORYNOR se přesvědčila i ZŠ Antonína Bratršovského v Jablonci nad Nisou, která v současné době využívá čtyři naše stojany ve stříbrné barvě – dva stráží vchody do budovy základní školy, jeden je umístěn v šatně žáků a poslední přispívá k hygienickým opatřením ve školní jídelně. Ředitelka školy, paní PhDr. Janina Křimská, je s našimi stojany CORYNOR velice spokojená a ohodnotila je jako povedené po designové i funkční stránce.

Podívejte se na naši nabídku ZDE a objednejte si dezinfekční stojany CORYNOR i do vaší školy!