Liberecká nemocnice využívá stojany na dezinfekci rukou CORYNOR

Pandemie koronaviru je již druhým rokem nemilou součástí našeho každodenního života, a to po pracovní i osobní stránce. Nemoc Covid-19 ovlivnila plány do budoucna mnohých z nás a převrátila vzhůru nohama zažité návyky, ať už jde o cestování, trávení volného času nebo jen nákup v obchodě. Roušky a respirátory už dávno nejsou typickým znakem smogových dní vzdálených asijských metropolí a staly se běžnou výplní batohů, kabelek či kapes lidí po celém světě.

Jedním z důležitých nástrojů prevence nákazy jsou také stojany na dezinfekci rukou, které často stojí na stráži u vchodů do budov a jsou k dispozici i ve vnitřních společných prostorách. Využívají je firmy a podniky všeho druhu – od restaurací a obchodů, přes školy, sportovní centra až po nemocnice. Jsou to právě nemocnice a jejich zdravotnický personál, který se s koronavirem potýká nejintenzivněji. Dezinfekční stojany jsou přirozenou a nezbytnou součástí nemocničních budov a přispívají k bezpečnosti pacientů, lékařů a návštěvníků.

Naše bezdotykové stojany na dezinfekci CORYNOR využívá také Krajská nemocnice Liberec (KNL) – největší zdravotnické zařízení v regionu. V areálu nemocnice se jich nachází celkem devět. Využít je můžete například na pohotovosti pro dospělé (budova B - pavilon interních oborů), v pavilonu infekce a kožního oddělení (budova K) a nebo třeba v pavilonu péče o matku a dítě (budova G).

Používáním dezinfekčních stojanů chráníte sebe i ostatní. Podívejte se do našeho online obchodu CORYNOR a pořiďte si tohoto efektivního ochránce i do vašeho podniku.